Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum pentru adolescente!

AcasaAcasa  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Pryntzesa_tha diary Vote_lcapPryntzesa_tha diary Voting_barPryntzesa_tha diary Vote_rcap 
KITCAT.
Pryntzesa_tha diary Vote_lcapPryntzesa_tha diary Voting_barPryntzesa_tha diary Vote_rcap 
annex
iss <3.
Only_Dark_Heart
LyssBlondish.
`Diavolitzza`Ta`
Zoey.Who else?
wild.butterfly
Dolly
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Pryntzesa_tha diary Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Pryntzesa_tha diary Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Pryntzesa_tha diary Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Pryntzesa_tha diary Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Pryntzesa_tha diary Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Pryntzesa_tha diary Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Pryntzesa_tha diary Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Pryntzesa_tha diary Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Pryntzesa_tha diary Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Pryntzesa_tha diary 2pplno0Twilight RPG FansPryntzesa_tha diary ZsqoevRubber DuckPryntzesa_tha diary 163rkpPryntzesa_tha diary VyldleEveryThing4UPryntzesa_tha diary 30w1bh1

Pryntzesa_tha diary

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator

Pryntzesa_tha diary Empty
MesajSubiect: Pryntzesa_tha diary   Pryntzesa_tha diary Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 4:56 am

Pryntzesa_tha diary Fwsl6h

Ultima editare efectuata de catre Pryntzesa_tha in Mier Iun 24, 2009 9:18 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
LyssBlondish.
Without Romeo.
LyssBlondish.

feminin Birthday : 06/06/1996
Hobbies : Ceva atat de simplu nu moare!

MesajSubiect: Re: Pryntzesa_tha diary   Pryntzesa_tha diary Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 5:26 am

Astepatam :]]
Sus In jos
https://only-teens.forumz.ro
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.

feminin Birthday : 22/03/1995
Hobbies : Ciachi.

MesajSubiect: Re: Pryntzesa_tha diary   Pryntzesa_tha diary Icon_minitimeSam Iun 27, 2009 7:49 pm

ok...interesanta postare..
Sus In jos
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.

feminin Birthday : 06/03/1996
Hobbies : tot alea

MesajSubiect: Re: Pryntzesa_tha diary   Pryntzesa_tha diary Icon_minitimeSam Iun 27, 2009 9:41 pm

=)) interesanta poza =)) Smile

Ai lasat in urma ta doar ganduri adolescentine
Cand...ai plecat din viata mea si'ai separat doua destine
Dar...nu mai pot tine ascuns sufletul intre cortine
Si...sentimentul zace'n mine,inima tinde sa se'nchine
Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.

feminin Birthday : 22/03/1995
Hobbies : Ciachi.

MesajSubiect: Re: Pryntzesa_tha diary   Pryntzesa_tha diary Icon_minitimeSam Iun 27, 2009 10:47 pm

^dha.. da' hai sa facem mai putin spam Smile)
pana la urma .. posteaza cand vrea..

GEO HAI MAI REPEDE!!! :">
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Pryntzesa_tha diary   Pryntzesa_tha diary Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 12:05 am

Buna Jurnalule

De ce oare mi`am pus nik`ul asta? :-? Pryntzesa_Tha...ce copil tembel sunt Razz
Asa...Poi 4 zile am fost pelcata la tzara ☮ Deja ieri vroiam sa vin acasa,sa stau la calculator Sad( .Asa am adormit sie u vro ora asa si apii am iesit afara si iam cerut unei veicne bicicleta ca sa ma plimb ☮ Ce fericire Mad .Azi am ajuns intr`un sf acasa....dar peste 2 saptamani iar plek la tzara..apoi in august la mare.. Very Happy .Abia astept.Puiutzu meu e dus la bunici in Liesti:((.Miercuri am intalnesc cu el:X...Ubesc Mult la Viatza Mea Mad Mad Mad

Pryntzesa_tha diary 8x2bua
Sus In jos
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.

feminin Birthday : 06/03/1996
Hobbies : tot alea

MesajSubiect: Re: Pryntzesa_tha diary   Pryntzesa_tha diary Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 5:53 pm

uuu bravoo ;>

eo i.am dat papucii lu ala Smile) [ma plictisisem]

si azi ma intalnesc cu un prieten de.a lui :X:X de kre imi placea de mai mult timp :">

Ai lasat in urma ta doar ganduri adolescentine
Cand...ai plecat din viata mea si'ai separat doua destine
Dar...nu mai pot tine ascuns sufletul intre cortine
Si...sentimentul zace'n mine,inima tinde sa se'nchine
Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Pryntzesa_tha diary   Pryntzesa_tha diary Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 7:39 pm

Pryntzesa_tha diary 2dm76op

Ce cruda e viatza...maine iar stau in casa...nu mai vine sa ma vada girls Sad
Colegamea vrea sa ne desparta cu orce pret...dc doamne?Eu nu mam bagat in relatiile ei:((