Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile

Un forum pentru adolescente!

AcasaAcasa  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Iubiri imposibile xDD. Vote_lcapIubiri imposibile xDD. Voting_barIubiri imposibile xDD. Vote_rcap 
KITCAT.
Iubiri imposibile xDD. Vote_lcapIubiri imposibile xDD. Voting_barIubiri imposibile xDD. Vote_rcap 
annex
iss <3.
Only_Dark_Heart
LyssBlondish.
`Diavolitzza`Ta`
Zoey.Who else?
wild.butterfly
Dolly
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Iubiri imposibile xDD. Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Iubiri imposibile xDD. Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Iubiri imposibile xDD. Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Iubiri imposibile xDD. Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Iubiri imposibile xDD. Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Iubiri imposibile xDD. Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Iubiri imposibile xDD. Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Iubiri imposibile xDD. Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Iubiri imposibile xDD. Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Iubiri imposibile xDD. 2pplno0Twilight RPG FansIubiri imposibile xDD. ZsqoevRubber DuckIubiri imposibile xDD. 163rkpIubiri imposibile xDD. VyldleEveryThing4UIubiri imposibile xDD. 30w1bh1

Iubiri imposibile xDD.

In jos 
AutorMesaj
LyssBlondish.
Without Romeo.
LyssBlondish.

feminin Birthday : 06/06/1996
Hobbies : Ceva atat de simplu nu moare!

Iubiri imposibile xDD. Empty
MesajSubiect: Iubiri imposibile xDD.   Iubiri imposibile xDD. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 1:49 am

Cunoasteti povesti de dragoste imposibile? Iubir imposibile? Fapte reale, bineinteles.! Povestea ta sau a prietenelor? Spune'ne'o si noua.
Sus In jos
http://only-teens.forumz.ro
Nicole.

feminin Birthday : 18/07/1995
Hobbies : zdranga la chitară

MesajSubiect: Re: Iubiri imposibile xDD.   Iubiri imposibile xDD. Icon_minitimeMar Mar 30, 2010 2:09 am

Da, prietena mea are un prieten de 18 ani. tipul pleaca la anu' in Timisoara la facultate, deci e probabil sa se desparta. Este si diferenta destul de mare intre ei (4 ani) ...
Sus In jos
http://dashing-kiss.hi5.com
LyssBlondish.
Without Romeo.
LyssBlondish.

feminin Birthday : 06/06/1996
Hobbies : Ceva atat de simplu nu moare!

MesajSubiect: Re: Iubiri imposibile xDD.   Iubiri imposibile xDD. Icon_minitimeMar Mar 30, 2010 2:58 am

da'ne detalii. cum s'au inteles pana acum? cum s'au cunoscut? este cineva impotriva relatiei lor Smile?
Sus In jos
http://only-teens.forumz.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Iubiri imposibile xDD.   Iubiri imposibile xDD. Icon_minitime

Sus In jos

Iubiri imposibile xDD.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: L0ve Is in The Air-
Mergi direct la: