Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile

Un forum pentru adolescente!

AcasaAcasa  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Declaratii de Dragoste Vote_lcapDeclaratii de Dragoste Voting_barDeclaratii de Dragoste Vote_rcap 
KITCAT.
Declaratii de Dragoste Vote_lcapDeclaratii de Dragoste Voting_barDeclaratii de Dragoste Vote_rcap 
annex
iss <3.
Only_Dark_Heart
LyssBlondish.
`Diavolitzza`Ta`
Zoey.Who else?
wild.butterfly
Dolly
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Declaratii de Dragoste Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Declaratii de Dragoste Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Declaratii de Dragoste Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Declaratii de Dragoste Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Declaratii de Dragoste Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Declaratii de Dragoste Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Declaratii de Dragoste Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Declaratii de Dragoste Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Declaratii de Dragoste Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Declaratii de Dragoste 2pplno0Twilight RPG FansDeclaratii de Dragoste ZsqoevRubber DuckDeclaratii de Dragoste 163rkpDeclaratii de Dragoste VyldleEveryThing4UDeclaratii de Dragoste 30w1bh1

Declaratii de Dragoste

In jos 
AutorMesaj
Love|4ever

feminin Birthday : 17/11/1995

Declaratii de Dragoste Empty
MesajSubiect: Declaratii de Dragoste   Declaratii de Dragoste Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 3:15 am

Deci fiecare ut dupa ce va face declaratia va pune 4 cuvinte air urmatoru va face cu acele cuvinte si tot asa

Deci sa incepem

dimineatza.,Verdeatza,Matreaza,senzual
Sus In jos
LyssBlondish.
Without Romeo.
LyssBlondish.

feminin Birthday : 06/06/1996
Hobbies : Ceva atat de simplu nu moare!

MesajSubiect: Re: Declaratii de Dragoste   Declaratii de Dragoste Icon_minitimeVin Aug 21, 2009 2:35 am

nu inteleg.
expica iar.
mai gramatical.
te rog.
Sus In jos
http://only-teens.forumz.ro
BlackKeys

feminin Birthday : 29/03/1996
Hobbies : well....DK :D

MesajSubiect: Re: Declaratii de Dragoste   Declaratii de Dragoste Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 3:00 am

cand dimineata iti vede matreata,verdeata din gradina,incepe a dansa senzual Smile)Smile)

nu trebuie decat sa faci o declaratie care sa includa cele 4 cuvinte

urmatorul

apa,soare,luna,nori
Sus In jos
http://www.mmstyle.webs.com
Active Fusion
Music is my life
Active Fusion

feminin Birthday : 22/04/1992
Hobbies : Muzica, web-design, sport, desen etc.

MesajSubiect: Re: Declaratii de Dragoste   Declaratii de Dragoste Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 11:01 pm

sa mergem sa inotam in apa in care soarele isi rasfrange razele, luna se oglindeste noaptea in ochii tai, iar norii isi gasesc povestea de-o viata in sufletul undelor (n-am imaginatie la ora asta Smile) )

codru, varcolac, sarpe, ananas
Sus In jos
http://active-fusion.webs.com
BlackKeys

feminin Birthday : 29/03/1996
Hobbies : well....DK :D

MesajSubiect: Re: Declaratii de Dragoste   Declaratii de Dragoste Icon_minitimeVin Dec 25, 2009 3:55 am

vad in codru un varcolac dornic de carnea ta,vad un sarpe care abia asteapta sa te manance...si tu ce faci???mananci un ananas....oricum eu te voi salva ptr. ca te iubesc Smile)Smile)Smile)Smile)

floare,tastatura,pepene,iubit
Sus In jos
http://www.mmstyle.webs.com
Stefii.
' The little trouble-maker ;x '
Stefii.

feminin Birthday : 17/09/1997

MesajSubiect: Re: Declaratii de Dragoste   Declaratii de Dragoste Icon_minitimeJoi Apr 08, 2010 3:34 pm

Dragul meu iubit,pun aceasta foare pe tastatura ta,sa vezi cat de mult te iubesc,si cat de obsedat esti tu de calculator.Te iubesc,pepenasul meu necopt. Smile)))

telefon,muzica,bomboana,caisa.
Sus In jos
annex
Because i love you!
annex

feminin Birthday : 09/09/1996
Hobbies : m a i = m u l t e.

MesajSubiect: Re: Declaratii de Dragoste   Declaratii de Dragoste Icon_minitimeJoi Apr 08, 2010 6:36 pm

Telefonul tau frumos , suna f melodios , muzica se opreste cand raspunzi , lu` bombonica ta de caisa =)))

nebun / copil / ciocolata / sarut
Sus In jos
http://anukskomp1ca.hi5.com
Stefii.
' The little trouble-maker ;x '
Stefii.

feminin Birthday : 17/09/1997

MesajSubiect: Re: Declaratii de Dragoste   Declaratii de Dragoste Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 1:55 am

Cand ma saruti,ma simt ca un copil nebun dupa ciocolata

next:

maimuta,zoo,bucatarie,scaun. =))
Sus In jos
LyssBlondish.
Without Romeo.
LyssBlondish.

feminin Birthday : 06/06/1996
Hobbies : Ceva atat de simplu nu moare!

MesajSubiect: Re: Declaratii de Dragoste   Declaratii de Dragoste Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 2:43 am

Romantic, seara sta pe scaun, o maimuta, se gandeste sa sune la zoo la iubitul ei, dar ca prin telepatie, acesta apare'n bucatarie. Smile)

iubire/ golan/ armistitiu/ pentru totdeauna
Sus In jos
http://only-teens.forumz.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Declaratii de Dragoste   Declaratii de Dragoste Icon_minitime

Sus In jos

Declaratii de Dragoste
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Games-